KOREK Naturalny

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtry:
  • GROWNOTEBOOK NBK.01

    Notes A5 w okładce zmiękczonej pianką, z naturalnego korka w kolorze mosaic sand. Blok w kratkę, w linie, w kropki lub czysty na ekologicznym papierze z makulatury, z certyfikatem albo z kamienia. Możliwość personalizacji okładki: tłoczenie suche. Dodatkową formą personalizacji może być obwoluta na notes wykonana z certyfikowanego papieru z logo nadrukowanym cyfrowo, w technice UV lub tampodrukiem.
  • GROWNOTEBOOK NBK.02

    Notes A5 w okładce zmiękczonej pianką, z naturalnego korka w kolorze mosaic wood. Blok w kratkę, w linie, w kropki lub czysty na ekologicznym papierze z makulatury, z certyfikatem albo z kamienia. Możliwość personalizacji okładki: tłoczenie suche. Dodatkową formą personalizacji może być obwoluta na notes wykonana z certyfikowanego papieru z logo nadrukowanym cyfrowo, w technice UV lub tampodrukiem.
  • GROWNOTEBOOK NBK.03

    Notes A5 w okładce zmiękczonej pianką, z naturalnego korka w kolorze mosaic ground. Blok w kratkę, w linie, w kropki lub czysty na ekologicznym papierze z makulatury, z certyfikatem albo z kamienia. Możliwość personalizacji okładki: tłoczenie suche. Dodatkową formą personalizacji może być obwoluta na notes wykonana z certyfikowanego papieru z logo nadrukowanym cyfrowo, w technice UV lub tampodrukiem.