ALCANTARA Natura

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Filtry:
 • GROWNOTEBOOK NBNA.01

  Notes A5 w twardej okładce z pianką, pokrytej certyfikowanym papierem ekologicznym NATURA z fakturą skóry w kolorze brick red. Blok w kratkę, w linie, w kropki lub czysty na ekologicznym papierze z makulatury, z certyfikatem albo z kamienia. Możliwość personalizacji okładki: tłoczenie suche. Dodatkową formą personalizacji może być obwoluta na notes wykonana z certyfikowanego papieru z logo nadrukowanym cyfrowo, w technice UV lub tampodrukiem.
 • GROWNOTEBOOK NBNA.02

  Notes A5 w twardej okładce z pianką, pokrytej certyfikowanym papierem ekologicznym NATURA z fakturą skóry w kolorze charcoal black. Blok w kratkę, w linie, w kropki lub czysty na ekologicznym papierze z makulatury, z certyfikatem albo z kamienia. Możliwość personalizacji okładki: tłoczenie suche. Dodatkową formą personalizacji może być obwoluta na notes wykonana z certyfikowanego papieru z logo nadrukowanym cyfrowo, w technice UV lub tampodrukiem.
 • GROWNOTEBOOK NBNA.03

  Notes A5 w twardej okładce z pianką, pokrytej certyfikowanym papierem ekologicznym NATURA z fakturą skóry w kolorze camel beige. Blok w kratkę, w linie, w kropki lub czysty na ekologicznym papierze z makulatury, z certyfikatem FSC albo z kamienia. Możliwość personalizacji okładki: tłoczenie suche. Dodatkową formą personalizacji może być obwoluta na notes wykonana z certyfikowanego papieru z logo nadrukowanym cyfrowo, w technice UV lub tampodrukiem.
 • GROWNOTEBOOK NBNA.04

  Notes A5 w twardej okładce z pianką, pokrytej certyfikowanym papierem ekologicznym NATURA z fakturą skóry w kolorze amazon green. Blok w kratkę, w linie, w kropki lub czysty na ekologicznym papierze z makulatury, z certyfikatem FSC albo z kamienia. Możliwość personalizacji okładki: tłoczenie suche. Dodatkową formą personalizacji może być obwoluta na notes wykonana z certyfikowanego papieru z logo nadrukowanym cyfrowo, w technice UV lub tampodrukiem.
 • GROWNOTEBOOK NBNA.05

  Notes A5 w twardej okładce z pianką, pokrytej certyfikowanym papierem ekologicznym NATURA z fakturą skóry w kolorze fox red. Blok w kratkę, w linie, w kropki lub czysty na ekologicznym papierze z makulatury, z certyfikatem FSC albo z kamienia. Możliwość personalizacji okładki: tłoczenie suche. Dodatkową formą personalizacji może być obwoluta na notes wykonana z certyfikowanego papieru z logo nadrukowanym cyfrowo, w technice UV lub tampodrukiem.
 • GROWNOTEBOOK NBNA.06

  Notes A5 w twardej okładce z pianką, pokrytej certyfikowanym papierem ekologicznym NATURA z fakturą skóry w kolorze vanilla. Blok w kratkę, w linie, w kropki lub czysty na ekologicznym papierze z makulatury, z certyfikatem FSC albo z kamienia. Możliwość personalizacji okładki: tłoczenie suche. Dodatkową formą personalizacji może być obwoluta na notes wykonana z certyfikowanego papieru z logo nadrukowanym cyfrowo, w technice UV lub tampodrukiem.
 • GROWNOTEBOOK NBNA.07

  Notes A5 w twardej okładce z pianką, pokrytej certyfikowanym papierem ekologicznym NATURA z fakturą skóry w kolorze dark brown. Blok w kratkę, w linie, w kropki lub czysty na ekologicznym papierze z makulatury, z certyfikatem FSC albo z kamienia. Możliwość personalizacji okładki: tłoczenie suche. Dodatkową formą personalizacji może być obwoluta na notes wykonana z certyfikowanego papieru z logo nadrukowanym cyfrowo, w technice UV lub tampodrukiem.